Katalogowanie stron www

Katalogowanie stron www

Proponujemy profesjonalne i zarazem tanie katalogowanie stron www w naszych mocnych katalogach SEO. W chwili obecnej całkowity koszt dodania jednej strony internetowej do jednego katalogu z grupy DBD Studio to zaledwie 5 PLN (6,15 PLN z VAT). Strony są dodanawane jako bardzo rozbudowane wpisy PREMIUM. Więcej informacji na temat usługi katalogowania stron www oraz wszystkich naszych katalogów stron internetowych znajdziecie Państwo na naszej firmowej stronie internetowej w zakładce katalogowanie stron www. Obecnie we wszystkich naszych katalogach wciąż można jeszcze dodawać strony także jako całkowicie bezpłatne wpisy podstawowe.

Każdy nasz katalog stron to wielotematyczny i bardzo rygorystycznie moderowany spis wartościowych polskich stron internetowych. Katalogi akceptują wyłącznie dopracowane i wartościowe strony www, dzięki czemu macie Państwo pewność, że Wasza strona znajdzie się pomiędzy najlepszymi polskimi witrynami www.

Katalogi z grupy DBD Studio powstały w oparciu o autorskie rozwiązania, zostały zoptymalizowane pod kątem SEO i są przez cały czas silnie linkowane. Zapraszamy!

Co to jest katalog stron

Co to jest katalog stron

Katalog stron to zbiór adresów stron internetowych i odnosników do nich wraz z krótkim tekstem opisującym ich zawartość, który jest podzielony na odpowiednie kategorie tematyczne. Katalogi powinny być i najczęściej są moderowane. W 1992 roku powstał pierwszy polski katalog stron, nazwany potem Polskie Zasoby Sieciowe, który był spisem polskich stron www.