Portfolio

Portfolio

Zajmujemy się głównie tworzeniem stron internetowych na zamówienie. Nasz oferta obejmuje projektowanie i tworzenie stron www. Wykonujemy wszystkie prace związane z wykonaniem stron, czyli projektowanie stron internetowych - począwszy od ich zaprojektowania i wykonania, aż po ich wdrożenie oraz administrowanie ich treścią. Zapewniamy również niezawodny hosting. Każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnych ustaleń odnośnie wyglądu i treści strony www oraz jej funkcjonalności. Od tych kilku czynników oraz od nakładów pracy i stopnia skomplikowania całego projektu zależy cena końcowa gotowego projektu. Przykładowe realizacje wraz z cennikiem prezentuje nasze portfolio.

Projektujemy nasze strony internetowe w oparciu o już istniejące gotowe szablony lub tworzymy zupełnie nowe na życzenie Klienta. Projektujemy zarówno strony statyczne wraz z wersją mobilną, jak i responsywne strony, które dostosowują się do każdej rozdzielczości monitora i wszystkich urządzeń moblinych.

W ramach każdej usługi zapewniamy zaprojektowanie oraz wykonanie w pełni profesjonalnej, atrakcyjnej graficznie, indywidualnie zaprojektowanej strony www.

Co to jest portfolio

Co to jest portfolio

Portfolio to swego rodzaju "teczka", która moze zawierać na przykład wybrane prace i inne dokonania danej osoby lub też firmy. Portfolio powinno zatem zawierać próbki, przykłady konkretnych dokonań oraz skończone i kompletne realizacje, które mogą się stać podstawą do oceny zdolności, umiejętności oraz profesjonalizmu ich autora w danej dziedzinie.