Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www

Co to jest pozycjonowanie stron? Z pewnością mają Państwo świadomość tego, że każdego dnia miliony ludzi poszukują w polskim Internecie różnych towarów i usług. Nie będąc w czołówce wyników można stracić możliwość zaprezentowania im oferty Państwa firmy! Pozycjonowanie stron www daje więc możliwość zaprezentowania oferty przy bardzo małych kosztach. Pozycjonowanie ma na celu wyświetlenie strony internetowej w wynikach wyszukiwania na możliwie najwyższych pozycjach, dzięki czemu Klienci mogą trafić na Państwa stronę i tym samym skorzystać z Waszych usług, co ma duże znaczenie w przypadku fraz związanych z danym miastem lub regionem. Proponujemy więc Państwu pozycjonowanie stron Inowrocław.

Koszty pozycjonowania strony www w głównej mierze są uzależnione od popularności fraz i słów kluczowych, na które chcemy pozycjonować stronę. Im większa popularność słowa kluczowego, tym większa jest konkurencja i tym trudniej jest uzyskać pożądaną pozycję, przez co koszty pozycjonowania są wyższe.

Większość ludzi odwiedza tylko strony z czołówki wyników wyszukiwania, dlatego pozycjonowanie zwiększa prawdopodobieństwo wybrania przez nich Państwa oferty.

Co to jest SEO

Co to jest SEO

SEO to inaczej optymalizcja stron www pod kątem wyszukiwarek - na przykład Google. Skrót SEO oznacza "Search Engine Optimization". W polskim nazewnictwie branżowym terminem optymalizacja określane są działania skupione na zawartości i poprawnej budowie strony. SEO nie znaczy więc to samo co pozycjonowanie, czyli działania prowadzone poza stroną.