Psycholog

Psycholog Inowrocław

Psycholog to osoba, która ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia. Termin psychologia pochodzi z języka greckiego i oznacza „naukę o duszy”. Chociaż często utożsamiany z psychiatrą – nie jest lekarzem. Pomaga poprzez terapeutyczną rozmowę, nie stosuje żadnej farmakoterapii. Psycholog poprzez umiejętnie prowadzoną rozmowę wspólnie z Klientem wypracowuje sposoby na poradzenie sobie z problemami. Wspiera w trudnych sytuacjach, takich jak rozwód, żałoba, utrata pracy czy rozstanie z partnerem. Zapraszamy na stronę: psycholog Inowrocław. Doradza także w przypadku trudności wychowawczych i problemach w związkach.

Psycholog dziecięcy pełni istotną rolę także w przypadkach uzależnień od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, innych środków psychoaktywnych, leków, a także uzależnienia od komputera, Internetu i telefonu. Psycholog dziecięcy jest także istotnym ogniwem w pracy z dzieckiem z ADHD, autyzmem lub niepełnosprawnością.

Każdy psycholog styara się uczynić swój gabinet miejscem przyjaznym dla klientów. Gabinet psychologiczny to przede wszystkim miejsce do szczerych i trudnych rozmów.

Inowrocław

Inowrocław

Inowrocław to miasto i gmina w województwie kujawsko-pomorskim, które często jest nazywane stolicą Kujaw Zachodnich. Inowrocław to siedziba wielu małych i dynamicznie rozwijających się firm, które działają w róznych branżach. Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, handlowym i usługowym. Zapoznaj się z ofertą inowrocławskich firm. Zapraszamy!